Kategori İçeriği: Hava Durumu

En sıcak gün

Son yıllarda küresel ısınmadan ülkemizde nasibini almaya başladı. Artık birçok hava olayını aşırı yaşamaya başladık. Yağmurlar sellere dönüşürken sıcaklıklarda kavurucu derecede yüksek olabiliyor. 2012 yılında yaşanan uç sıcaklıkları önümüzdeki günlerde aşarak yeni sıcaklık rekorları kıracak gibi gözüküyoruz. İşte son 90 yılın verilerine göre bazı illere ait en yüksek sıcaklık değerleri ; ADANA : 45 derece.… Devamını Oku »

Ankara Meteorolojik İstatistikleri

Ankara iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Ankara ortalama sıcaklık, Ankara en düşük sıcaklık, Ankara en soğuk gün, Ankara yaşanan en sıcak gün, Ankara ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Ankara iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: ANKARA Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Devamını Oku »

Amasya Meteorolojik İstatistikleri

Amasya iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Amasya ortalama sıcaklık, Amasya en düşük sıcaklık, Amasya en soğuk gün, Amasya yaşanan en sıcak gün, Amasya ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Amasya iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: AMASYA Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Devamını Oku »

Aksaray Meteorolojik İstatistikleri

Aksaray iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Aksaray ortalama sıcaklık, Aksaray en düşük sıcaklık, Aksaray en soğuk gün, Aksaray yaşanan en sıcak gün, Aksaray ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Aksaray iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: AKSARAY Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Devamını Oku »

Ağrı Meteorolojik İstatistikleri

Ağrı iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Ağrı ortalama sıcaklık, Ağrı en düşük sıcaklık, Ağrı en soğuk gün, Ağrı yaşanan en sıcak gün, Ağrı ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Ağrı iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir:   AGRI Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim… Devamını Oku »