Kategori İçeriği: Noterler

Noterler

2020 NOTER ÜCRETLERİ

Yeni yılda zamlanan birçok işlemin arasında noter ücretleri de yer almakta. 2020 yılı noter ücretleri belli oldu. Noterlerde alım satım işlemlerini yaptıran vatandaşlar yeniden değerleme oranına göre belirlenen fiyatlar üzerinden işlem yapmaya başladılar. Yeni fiyatlardan en çok araç satış işlemi yapıldığı için bu işlemi yaptıranlar etkilenecekler. İŞTE 2020 YILI NOTER İŞLEM ÜCRETLERİ : • Araç… Devamını Oku »

DÜZCE NÖBETÇİ NOTER

Düzce Şehrindeki Nöbetçi noterlerin listesini , Düzce ilindeki nöbetçi noterlerin adres ve telefon numaralarını ve Düzce nöbetçi noterinde hangi işlemleri yapabileceğinize dair bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Düzce cumartesi nöbetçi noter , Düzce pazar nöbetçi noter , Düzce bayramda nöbetçi noterler hangileridir sorularınıza da cevap sayfamızda bulabilirsiniz. DÜZCE NÖBETÇİ NOTER NASIL ÖĞRENİLİR Düzce ilinde hangi noterin… Devamını Oku »

OSMANİYE NÖBETÇİ NOTER

Osmaniye Şehrindeki Nöbetçi noterlerin listesini , Osmaniye ilindeki nöbetçi noterlerin adres ve telefon numaralarını ve Osmaniye nöbetçi noterinde hangi işlemleri yapabileceğinize dair bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Osmaniye cumartesi nöbetçi noter , Osmaniye pazar nöbetçi noter , Osmaniye bayramda nöbetçi noterler hangileridir sorularınıza da cevap sayfamızda bulabilirsiniz. OSMANİYE NÖBETÇİ NOTER NASIL ÖĞRENİLİR Osmaniye ilinde hangi noterin… Devamını Oku »

KARABÜK NÖBETÇİ NOTER

Karabük Şehrindeki Nöbetçi noterlerin listesini , Karabük ilindeki nöbetçi noterlerin adres ve telefon numaralarını ve Karabük nöbetçi noterinde hangi işlemleri yapabileceğinize dair bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Karabük cumartesi nöbetçi noter , Karabük pazar nöbetçi noter , Karabük bayramda nöbetçi noterler hangileridir sorularınıza da cevap sayfamızda bulabilirsiniz. KARABÜK NÖBETÇİ NOTER NASIL ÖĞRENİLİR Karabük ilinde hangi noterin… Devamını Oku »

YALOVA NÖBETÇİ NOTER

Yalova Şehrindeki Nöbetçi noterlerin listesini , Yalova ilindeki nöbetçi noterlerin adres ve telefon numaralarını ve Yalova nöbetçi noterinde hangi işlemleri yapabileceğinize dair bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Yalova cumartesi nöbetçi noter , Yalova pazar nöbetçi noter , Yalova bayramda nöbetçi noterler hangileridir sorularınıza da cevap sayfamızda bulabilirsiniz. YALOVA NÖBETÇİ NOTER NASIL ÖĞRENİLİR Yalova ilinde hangi noterin… Devamını Oku »