Showtv Geveze ile Takas Programı


Showtv nin yeni programı  TAKAS yakında Show tv ekranlarında başlayacak. Oldukça ilgi görmesi beklenen programın başvuruları yapılmaya başlandı.

 

Hazır mısınız..? Sizi tüm eskilerinizden kurtarmaya geliyoruz…

Geveze ile sıradışı Takas, ansızın evinizin kapısını çalabilir, her an sokakta sizi yakalayabilir veya ev, otomobil gibi büyük ödüllerimizi size cömertçe sunabilmek için başvuru formumuza bırakacağınız ev telefonunuzdan canlı yayında size sürpriz bir şekilde ulaşabilir…

Geveze ile sıradışı Takas programında 3 farklı şekilde yarışılır…

1- Başvurularınıza paralel olarak seçtiğimiz evlere program sunucumuz Geveze, sizden randevu alarak çekim ekibimizle birlikte gelir. Siz ve ailenizle keyifli bir sohbetin ardından, sizin seçerek son modeli ile değiştirmek istediğiniz eski ev eşyalarınız için (buzdolabı, televizyon, fırın, çamaşır makinesi, laptop vb…) yarışmamız başlar… Ekibimiz seçtiğiniz eşyaların son modellerini yanında evinize getirecektir… İlk eski eşyanız için yapacağımız yarışmada size şıksız toplam 3 güncel veya genel kültür sorusu sorulacaktır… Her bir soru için cevap süreniz 20 saniyedir… Soruları tüm aile fertleri birlikte cevaplayabilirler… (Örnek sorular : Hülya Avşar hangi programın jürisinde yer almaktadır, Cumhuriyet kaç yılında kurulmuştur, leblebisi ile ünlü şehrimiz hangisidir, ‘Karabiberim’ şarkısı kime aittir ? vb…) Size sorulan 3 sorudan en az 2’sini doğru yanıtlayabilirseniz, takasa girdiğiniz eski eşyanızın son modelini hemen orada evinize bırakıyoruz…. Ancak sizden 2 doğru yanıtı alamazsak takasa girdiğiz eski eşyanızı da ALIP YANIMIZDA GÖTÜRÜYORUZ…. Yenilemek istediğiniz ikinci eşyanız içinse size toplam 5 soru daha yönlendiriyoruz. Yine eski eşyanızın son modelini evinize getirerek yarışmanın 2. etabını başlatıyoruz… Bu sefer benzer 5 sorudan 4’ünü doğru yanıtlamak zorundasınız… Bu etapta, bir de joker hakkınız bulunuyor…. Bilemediğiniz herhangi bir soru olur ise, bir kereye mahsus olmak üzere, 1 dakikalık süre içinde doğru yanıtı bulmak için komşularınıza da sorabilirsiniz… Yine 4 doğru yanıt almamız koşulu ile takasa girdiğiniz eski eşyanızı, son modeli ile anında yenilerken, bilememeniz durumunda yine eski eşyanızı da ALIP YANIMIZDA GÖTÜRÜYORUZ…. (Eski eşyalarınız hayır kurumlarına bağışlanacaktır…)

2- Yolda yürürken her an karşınıza çıkabilir ve size bu akşam canlı yayında ‘Bizimle büyük takasa var mısınız?’ sorusunu yönlendirebiliriz… Cevabınız evet ise, üzerinizdeki en değerli eşyanızı riske ederek (saatiniz, gözlüğünüz, pantolonunuz, ayakkabınız vb..) size yönlendireceğimiz 3 benzer sorunun, en az 2’sini yanıtlamanızı bekliyoruz… Eğer başarılı olursanız sizi akşam Büyük takas için stüdyomuza davet ederek; ev, otomobil gibi büyük ödüllerimizin de yer aldığı, şansa ve pazarlık yeteniğinize dayalı bir oyun oynatıyoruz… Bu oyunda, bir ev ya da otomobili hiçbir soru yanıtlamaksızın kazanmanız içten bie değil…

3-Başvuru formunuzda bıraktığınız ev telefonunuz canlı yayınlarımız esnasında her an çalabilir… Yapmanız gereken tek şey, biz canlı yayında iken ev telefonunuz her çaldığında ‘alo’ yerine ‘büyük takasa varım’ diyerek açmanız…. Biranda evinizden kendinizi, ev, otomobil gibi büyük ödüllerin de bulunduğu büyük takas yarışmamızda bulabilir ve hiçbir soru yanıtlamaksızın büyük ödüllerimizin sahibi olabilirsiniz….

Başvuru Formu:

http://www.showtvnet.com/eglence/takas/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir