Kategori İçeriği: Araç Sorgulama

Ehliyetten ve Plakadan Trafik Ceza Sorgulaması

17/09/2023

Emniyet Genel Müdürlüğü ne bağlı Trafik Hizmetleri Başkanlığı nın internet sitesi olan trafik.gov.tr sitesi üzerinden edevlet sistemine giriş yapmaya gerek kalmadan kimlik bilgilerinizi kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Trafik hizmetleri başkanlığının sitesinde yapılabilen sorgulamalar Araç Plakasına Yazılan Ceza Sorgulaması , Sürücü Belgesine Yazılan Ceza Sorgulaması , Tüzel Kişi Ceza Sorgulaması ve Otoparka Çekilen Araç Ceza Sorgulaması olarak… Devamını Oku »

01 Adana Plaka Kodu

17/09/2023

Adana plakası, adananın plaka numarası, adananın plakası, 01 plaka neresi, adana plaka nosu, adana plaka sorgulama, adana pilaka Adana ilinin plaka numarası Türkiye nin alfabetik olarak ilk ili sayıldığı için 01 dir.

Araba Borç Sorgulaması

17/09/2023

Sayfada yapabileceğiniz sorgulamalar : Araç borç sorgulaması,  araba borcu sorgulama, araç borcu sorgulaması, araba mtv sorgulaması,araç mtv sorgulaması, araba borcu yoktur sorgulaması gibi sorgulamarı aşağıda verilen adresten yapabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının hizmeti olan internet üzerinden Araba Borç Sorgulaması yapma imkanı sunan sayfada sorgulama yapabilmek için ilk olarak aşağıdaki linki tıklamasınız. Araba Borcu Sorgulamak için tıklayınız… Devamını Oku »

PiLAKA SORGULAMASı

17/09/2023

Araç Pilaka Sorgulaması ile Araç Sorgulama, Araç Bilgileri Sorgulama, Araba Sorgulama, Oto Sorgulama, Araç Bilgisi, Araç Vergisi, Araç Vergi Borcu, MTV, Araç Plaka Sorgulama, Araç Kasko Değeri Sorgulama, ARAÇ SORGULAMA, Çalıntı Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Araç Sorgulama, araç sorgusu, araç sorgulaması, araç bilgisi sorgulama, araç muayene sorgulama, araç sorgulama, arac sorgulama gibi işlemleri yapabilmeniz mümkün.… Devamını Oku »

Araç vergi borcu sorgulama

17/09/2023

Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi internet sitesi üzerinden Motorlu taşıtlara ait vergi miktarını hesaplamak, vergi borcunu öğrenmek, dönemlik taksit tutarını görmek, hatta araç vergi borcunu ödemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz. Araç vergi borcu için https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp adresini tıklayınız. Açılacak olan sayfaya Araç Plakasını bitişik vaziyette yazınız. örneğin 99zz111 şeklinde. Altındaki bölümdeki ilk bölüme tc kimlik numaranızı giriniz eğer vergi… Devamını Oku »

Sms ile araç sorgulama

17/09/2023

Teknolojinin geldiği son noktada artık satın almak isteidğiniz ikinci el kullnılmış bir araç hakkında birçok bilgiye cep telefonu kısa mesajıyla ulaşmanız mümkün. Oluşturulan araç bilgi merkezinde araçlarla alakalı sorgulama oldukça basit ve hızlı. Trafik Sigortalar Birliği Merkezi tarafından uygulamaya konulan bu sistem sayesinde araçların son 7 yılları hakkında bilgi alabilmek mümkün. Uygulama oldukça hızlı 1… Devamını Oku »

Araba bilgisi sorgulama

17/09/2023

Araba kaza ve trafik sicil sorgulaması gibi arabalar hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğiniz hizmettir. Araba sorgulama hizmeti edevlet sistemi dahilinde artık gerçekleşmektedir. Araba bilgisi sorgulaması yapabilmeniz için tc kimlik numaranız ve edevlet şifrenizle edevlet sistemine giriş yaptıktan sonra araba sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Edevlet şifrenizi size en yakın PTT şubesinden temin edebilirsiniz. Araba sorgulaması hergün binlerce kişi… Devamını Oku »

Araç sorgulama

17/09/2023

Emniyet Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu hizmetlerden birisi olan araç sorgulama işlemi sayesinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz; Araç Sorgulama, Araç Bilgileri Sorgulama, Araba Sorgulama, Oto Sorgulama, Araç Bilgisi, Araç Vergisi, Araç Vergi Borcu, MTV, Araç Plaka Sorgulama, Araç Kasko Değeri Sorgulama, ARAÇ SORGULAMA, Çalıntı Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Araç Sorgulama, araç sorgusu, araç sorgulaması, araç bilgisi sorgulama,… Devamını Oku »

Tüv Araç Muayene Randevu

17/09/2023

TÜVTURK Araç Muayene Randevu Sistemi Bu sayfadan itibaren adım adım yapacağınız işlemlerle randevu sistemimizi kullanarak belirli bir gün ve saat aralığı için randevu alabilirsiniz. Almış olduğunuz randevuları sorgulayabilir, güncelleyebilir ya da iptal edebilirsiniz. Tüm uyarı ve hatırlatmaları dikkatle okumanızı ve randevu işlemlerinizi bunlara göre devam ettirmenizi önemle rica ederiz. TüvTürk Araç Muayene Randevusu Almak için… Devamını Oku »

Trafik Araç plaka sorgulama bilgileri arama

17/09/2023

T.C. Emniyet Genel Müdürlüğü, Trafik Hizmetleri Başkanlığı, online olarak internetten plaka bilgilerinden araç sorgulaması yapabilme hizmeti sunmaktadır. Aracınızın plaka numarasını girerek marka, model, sahip belge tarihi, tescil birimi, renk, cinsi, çalıntı olup olmadığı, hak mahrumiyeti bulunup bulunmadığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Araç sorgulaması için aşağıdaki linke tıklayınız. http://sorgu.trafik.gov.tr/tbssorgular/aracsorgulama.aspx