Kategori İçeriği: Araç Sorgulama

Ehliyetten ve Plakadan Trafik Ceza Sorgulaması

Emniyet Genel Müdürlüğü ne bağlı Trafik Hizmetleri Başkanlığı nın internet sitesi olan trafik.gov.tr sitesi üzerinden edevlet sistemine giriş yapmaya gerek kalmadan kimlik bilgilerinizi kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Trafik hizmetleri başkanlığının sitesinde yapılabilen sorgulamalar Araç Plakasına Yazılan Ceza Sorgulaması , Sürücü Belgesine Yazılan Ceza Sorgulaması , Tüzel Kişi Ceza Sorgulaması ve Otoparka Çekilen Araç Ceza Sorgulaması olarak… Devamını Oku »

01 Adana Plaka Kodu

Adana plakası, adananın plaka numarası, adananın plakası, 01 plaka neresi, adana plaka nosu, adana plaka sorgulama, adana pilaka Adana ilinin plaka numarası Türkiye nin alfabetik olarak ilk ili sayıldığı için 01 dir.

Araba Borç Sorgulaması

Sayfada yapabileceğiniz sorgulamalar : Araç borç sorgulaması,  araba borcu sorgulama, araç borcu sorgulaması, araba mtv sorgulaması,araç mtv sorgulaması, araba borcu yoktur sorgulaması gibi sorgulamarı aşağıda verilen adresten yapabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının hizmeti olan internet üzerinden Araba Borç Sorgulaması yapma imkanı sunan sayfada sorgulama yapabilmek için ilk olarak aşağıdaki linki tıklamasınız. Araba Borcu Sorgulamak için tıklayınız… Devamını Oku »

PiLAKA SORGULAMASı

Araç Pilaka Sorgulaması ile Araç Sorgulama, Araç Bilgileri Sorgulama, Araba Sorgulama, Oto Sorgulama, Araç Bilgisi, Araç Vergisi, Araç Vergi Borcu, MTV, Araç Plaka Sorgulama, Araç Kasko Değeri Sorgulama, ARAÇ SORGULAMA, Çalıntı Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Araç Sorgulama, araç sorgusu, araç sorgulaması, araç bilgisi sorgulama, araç muayene sorgulama, araç sorgulama, arac sorgulama gibi işlemleri yapabilmeniz mümkün.… Devamını Oku »

Araç vergi borcu sorgulama

Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi internet sitesi üzerinden Motorlu taşıtlara ait vergi miktarını hesaplamak, vergi borcunu öğrenmek, dönemlik taksit tutarını görmek, hatta araç vergi borcunu ödemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz. Araç vergi borcu için https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp adresini tıklayınız. Açılacak olan sayfaya Araç Plakasını bitişik vaziyette yazınız. örneğin 99zz111 şeklinde. Altındaki bölümdeki ilk bölüme tc kimlik numaranızı giriniz eğer vergi… Devamını Oku »