Su borç sorgulama fatura ödeme arıza bildirme abonelik


İSKİ Borç Sorgulama, İSKİ Fatura, İSKİ Ödeme, İSKİ Arıza Bildirimi gibi işlemleri online olarak bilgisayarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.İSKİ’ye olan tüm borcunuzu ve geçmiş dönem borcunuzu sorgulayabilir, son fatura bilgilerinizi öğrenebilir, son bir yıllık fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler için mukavele numaranızı yazmanız yeterli.Mukavele numaranızı yazarak İSKİ faturanızı hesaplayabilirsiniz. İSKİ ile ilgili her türlü arıza bildirimini online olarak yapabilirsiniz. Kaçak su kullananlar hepimizin cebinden çalıyor. Bu kişileri “bilgileriniz kimli kalmak üçere” İSKİ’ye bildirmek bir vatandaşlık görevidir.İSKİ’ye ücretsiz üye olarak, İSKİ faturalarınızı internet üzerinden ödeyebilirsiniz. İSKİ mukavele başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İSKİ faturanıza itirazınızı, bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.
İstanbul Kanalizasyon ve Su İdaresi iski Fatura Borç Sorgulama Arıza bildirimi  kaçak su ihbarı abonelik için aşağıdaki linki tıkla;

iski için tıkla >> https://esube.iski.gov.tr/pls/int2/INT30.mukavele_bilgileri

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASKİ) resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.
Ankara Su Ve Kanalizasyon İdaresi Aski Fatura Borç Sorgulama Arıza bildirimi  kaçak su ihbarı abonelik için aşağıdaki linki tıkla;

aski için tıkla >> https://www.aski.gov.tr/s.asp?s=/giris.htm

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İzsu) resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz. İZSU resmi sitesinde, İZSU faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, İZSU borcunuzu öğrenebilirsiniz.

izsu için tıkla >> http://www.izsu.gov.tr/

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (Adana ASKİ) resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz. Adana ASKİ resmi sitesinde, su faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, Adana ASKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.

aski için tıkla >> http://www.adana-aski.gov.tr/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir