TELEFON NUMARASI SORGULAMA ARAMA BULMA

Telefon numarasını öğrenmek istediğiniz birisinin numarasını bulmanız artık çok kolay. İnternet ortamında oluşturulan muhteşem arşiv sayesinde şahıs, kurum, firma vb. bulmak istediğiniz her türlü numarayı kısa sürede sorunsuz bulabilmek mümkün.

ŞAHISLARA AİT TELEFON NUMARASI SORGULAMA:
Şahıslara ait telefon numaralarını öğrenmek için  tıklayınız > http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-wp/IDA2
Yapmanız gereken sayfa linkini tıkladıktan sonra açılacak sayfaya numarasını öürenmek istediğiniz kişinin Adını Soyadını Yaşadığı İli biliyorsanız Yaşadığı Semt alanlarını doldurarak ve son olarak Doğrulama kodunu girerek BUL buttonunu tıklamanız yeterli. Eğer semt adını bilmiyorsanız yazmanıza gerek yok.

FİRMA KURUM VE KURULUŞLARA AİT TELEFON NUMARASI SORGULAMA:
Firma ve kurumlara ait telefon numarasını öğrenmek için > http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-yp/IDA2
Firma kurum ve kuruluşlara ait telefon numaralarını öğrenmek için ilk olrak yukarıdaki linki tıklıyorsunuz daha sonra açılan sayfadaki Firma Adı Faaliyet alanı ile alakalı Kategorisi alanlarını dolduruyorsunuz. Daha sonra il ve semt alanlarından semt seçiminizi yapıyorsunuz. Son olarakta Doğrulama için sol tarafta beyaz alanın içinde verilen karakterleri belirtilen yere giriyorsunuz ve BUL butonunu tıklıyorsunuz. Firma veya kurumla ilgili kategori veya semt gibi bilgileri bilmiyorsanız boş bırakabilirsiniz.

NUMARADAN KİŞİ KURUM KURULUŞ VEYA FİRMA ARAMA BULMA:
Bu işlem için şuan ençok tercih edilen yöntem bildiğiniz numara ile birlikte 11818, 11880, 11824 gibi numara sorgulama servislerini sabit veya cep telefonundan arayabilir istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

One thought on “TELEFON NUMARASI SORGULAMA ARAMA BULMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir