TOKİ Toplu Konut İdaresi Projeleri


Kuruluş Amacı:
T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (Toki) işlevi Türkiye’de konut üretim sektörünün teşvik edilerek hızlı artan konut talebinin planlı bir şekilde karşılanmasını sağlamak yönünde belirlenmiştir.

Web Sitesi: TOKİ – TOPLU KONUT İDARESİ

 • TOKİ ye Ait İnşaatları Tamamlanan Ve Devam Eden Konutlar Projeler Uygulamalar
  TOKİ’nin Türkiye genelinde tamamlanan ve devam eden inşaatlarını, interaktif Türkiye haritası üzerinde il bazında sorgulayabilirsiniz. Teslim edilen ve teslim aşamasındaki konut projeleri ile inşaatı devam eden konut projeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sayfada Emlak GYO Toplu Konut Uygulamaları hakkında da bilgi veriliyor. 
 • TOKİ ye Ait Başlatılan Projeler İhale Bilgi Tablosu
  TOKİ’nin Türkiye genelinde başlattığı projeler hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. “İdare Konut Uygulaması, Konut+Sosyal Donatı, Gecekondu Dönüşüm Projeleri, Afet Konutu, Tarımköy Uygulaması, Kaynak Geliştirme Projesi, Emlak GYO Projeleri, Restorasyon, Altyapı ve Sosyal Donatı, Müşavirlik Hizmetleri” başlıkları altında proje bölgesi (il, ilçe), yüklenici firma, toplam bedel, konut sayısı bilgileriyle ve inşaatın ne kadarının tamamlandığını öğrenebilirsiniz. 
 • TOKİ İhale Zamanları Tarihleri
  TOKİ ihalelerinin gün ve saatleri ile konut sayısı ihale yerleri ihale şartları  ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.  
  TOKİ’nin Değerlendirme Aşamasındaki İhaleleri
  TOKİ’nin değerlendirme aşamasında olan ihalelerinin proje adını ve konut sayısını öğrenebilirsiniz. 
 • Satışı Devam Eden sürmekte olan Projeler
  TOKİ’nin satışı devam eden toplu konut projelerini il bazında sorgulayabilir, özelliklerini öğrenebilirsiniz. 
 •  

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir